Zilveren ring met zirkonia
Deze schitterende ring van Diamonfire is een echte blikvanger. De zilveren ring op maat 16 heeft een mooie fijne band met bovenop de ring een fijne zetkast waar in het midden een grote gele zirkonia de aandacht vraagt. Aan beide kanten van het midden zijn kleinere transparante peervormige zirkonia geplaatst in een apart zetkastje.
Diamonfire
Gebaseerd op de grote diamantmerken straalt de zilvercollectie van Diamonfire ultieme luxe uit. De Diamonfire-zirkonia’s zijn van ongekende kwaliteit. Deze worden met de hand als echte diamant geslepen. Hierdoor hebben ze meer schittering. De stenen worden vervolgens - net als echte diamanten - handgezet in zilveren Diamonfire sieraden. Deze zijn voorzien van een triple coating in de edelmetalen Rhodium, Palladium en Platina, waardoor een ongeëvenaarde kwaliteitsafwerking ontstaat. Deze onverwoestbare coating zorgt ervoor dat de sieraden niet verkleuren en heel lang mooi blijven. Specificaties: - 61.1648.1085 - Dames ring - Triple coating: Rhodium, Palladium en Platina - Zirkonia - Maat 16.00 - Maximale breedte 6.5mm
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen